O nas

Idea

Profesjonalne Przetargi to portal, który został stworzony z inicjatywy ekspertów z dziedziny prawa zamówień publicznych. Inspiracją do jego powstania stało się nieustannie rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne porady w tym zakresie.

Redakcja portalu Profesjonalne Przetargi, dzieląc się zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem pragnie, aby procedura udzielania oraz pozyskiwania zamówień publicznych stała się dla Was jasna i przejrzysta, za najwyższy cel stawiając sobie pomoc Zamawiającym i Wykonawcom w realizacji ich celów biznesowych.

Z tego względu mamy nadzieję, że portal Profesjonalne Przetargi będzie dla Was przede wszystkim użytecznym narzędziem, po które możecie sięgać na każdym etapie postępowania, a zatem od momentu przygotowywania dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania, aż do realizacji zawartej umowy. Celowi temu mają służyć unikalne rozwiązania opracowane przez naszą redakcję, takie jak np. schematy i infografiki, przekazywane w prosty i przystępny sposób.

Zapraszamy Was do odkrywania z naszą pomocą tajników prawa zamówień publicznych. Tworząc portal Profesjonalne Przetargi nade wszystko pragniemy osiągać wspólnie z Wami założone cele w postaci efektywnego udzielenia lub uzyskania zamówienia.

Nasza redakcja

Redakcję portalu Profesjonalne Przetargi tworzy grono ekspertów, dla których prawo zamówień publicznych jest zarówno codzienną pracą, jaki i wieloletnią pasją. Zdobywaną przez wiele lat wiedzę wykorzystujemy na portalu w celu stworzenia dla Was oryginalnych rozwiązań skrojonych na miarę Waszych potrzeb, które poznajemy z nieustannym zaangażowaniem. Cechuje nas profesjonalizm, gruntowne przygotowanie praktyczne oraz nieszablonowe podejście do Waszych problemów.

To właśnie dla Was jesteśmy tu każdego dnia.