We wrześniu rusza kolejny cykl wydarzeń szkoleniowo-naukowych Urzędu Zamówień Publicznych

Już w dniach 8-9 września 2022 r. odbędzie się pierwsze po przerwie wakacyjnej wydarzenie szkoleniowo-naukowe Urzędu Zamówień Publicznych. W tych dniach odbędzie się szkolenie dwudniowe online dotyczące regulacji Prawa zamówień publicznych.

Pierwsza po przerwie wakacyjnej konferencja odbędzie się 12 października 2022 r. w formie online na temat: „Społeczne zamówienia publiczne”

Uczestnicy konferencji mogą zapisywać się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy zamieszczony na nowej stronie internetowej UZP na ok. 10 dni przed terminem wydarzenia.

Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem informacji opublikowanej na stronie internetowej Urzędu oraz za pośrednictwem zaproszeń przesyłanych przez Urząd Zamówień Publicznych wraz z formularzem zgłoszeniowym na szkolenie online.

Kompletny harmonogram dostępny jest pod adresem: https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0027/53568/harmonogram-przedsiewziec_POWER-2022_25.01.21.pdf (dostęp: 29.8..2022 r.).

Gdyby możliwości do nauki było za mało – portal Profesjonalne Przetargi
jest w stanie przeprowadzić zarówno ogólne, choć kompleksowe,
jak i wycinkowe, bardziej specjalistyczne tematy szkoleń.
Poza tym na naszej stronie dostępne są części szkolenia o przesłankach wykluczenia: https://profesjonalneprzetargi.pl/szkolenia/.

DG

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x